середа, 24 червня 2026 р.

 В книгозбірні№39 пройшов день вшанування  пам'яті дітей.


4 червня у бібліотеці №39 відбулася інформаційна хвилина для дітей, присвячена Дню вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України. Захід був спрямований на вшанування пам'яті безвинних жертв війни та формування у підростаючого покоління розуміння цінності миру, безпеки й людського життя. Україна та світ пам’ятають імена маленьких українців, життя яких обірвала війна у Маріуполі та Краматорську, Бахмуті та Слов’янську, Харкові та Ізюмі, Одесі, Києві та Дніпрі, Вінниці та Чернігові та у багатьох інших містах і громадах країни.


Для читачів бібліотеки була оформлена ілюстративно - книжкова виставка «Дитинство, вбите війною». На виставці були представлені книги, фотографії та ілюстративні матеріали, які розповідають про трагічні долі українських дітей, чиє життя забрала війна. Розповідь бібліотекаря допомогла відвідувачам усвідомити масштаби трагедії та її наслідки для українського суспільства.


Під час інформаційної хвилини діти дізналися про історії своїх ровесників, які стали жертвами воєнних дій, про небезпеки, які несе війна, та про важливість збереження миру. Бібліотекар розповіла про пам'ятний день, його значення та необхідність пам'ятати кожну дитину, чиє життя було передчасно обірване.

Захід викликав у дітей щирі емоції, співчуття та бажання берегти мир. Учасники зрозуміли, що війна залишає глибокі рани не лише на землі, а й у серцях людей, позбавляючи дітей найціннішого - щасливого та безпечного дитинства. Такі заходи допомагають виховувати гуманність, відповідальність і повагу до людського життя, а також зберігати пам'ять про невинних жертв війни.


Немає коментарів:

Дописати коментар