Виставка дитячих малюнків.
До Дня Конституції України в бібліотеці №39 відкрилась виставка дитячих малюнків «Я українець - ми українці», в оформленні якої із захопленням взяли участь маленькі відвідувачі. Юні художники представили свої творчі роботи, сповнені любові до рідної землі, домівки та чарівної природи України. На малюнках розквітали яскраві букети квітів, мальовничі краєвиди та щирі мрії дітей про мирне небо й життя без війни.
Кожна робота стала відображенням дитячих почуттів, патріотизму та віри у щасливе майбутнє України. Виставка дарує відвідувачам теплі емоції, нагадує про красу рідного краю та об’єднує всіх у любові до Батьківщини. Малюнки привертають увагу як юних, так і дорослих читачів, в яких діти щиро й зворушливо передали любов до рідної землі, повагу до українських традицій, символів та героїв.
Кожен малюнок сповнений яскравих барв, тепла й
гордості за свою країну. Роботи юних
художників демонструють їхню творчість, патріотизм і віру в мирне та щасливе
майбутнє.
Виставка створює особливу атмосферу єдності, добра та любові до Батьківщини, надихає відвідувачів берегти національні традиції й пишатися тим, що ми - українці.




Немає коментарів:
Дописати коментар